Freepik untitled project 20250409161843AL9B (1) (3) (3) (1) Photoroom
PATRIZIA PEPE – Μαύρο Slip Dress (Κωδ. 2A2557A060) - Image 1
PATRIZIA PEPE – Μαύρο Slip Dress (Κωδ. 2A2557A060) - Image 2
PATRIZIA PEPE – Μαύρο Slip Dress (Κωδ. 2A2557A060) - Image 3
PATRIZIA PEPE – Μαύρο Slip Dress (Κωδ. 2A2557A060) - Image 4
PATRIZIA PEPE – Μαύρο Slip Dress (Κωδ. 2A2557A060) - Image 5
PATRIZIA PEPE – Μαύρο Slip Dress (Κωδ. 2A2557A060) - Image 6
  • PATRIZIA PEPE – Μαύρο Slip Dress (Κωδ. 2A2557A060)
  • PATRIZIA PEPE – Μαύρο Slip Dress (Κωδ. 2A2557A060)
  • PATRIZIA PEPE – Μαύρο Slip Dress (Κωδ. 2A2557A060)
  • PATRIZIA PEPE – Μαύρο Slip Dress (Κωδ. 2A2557A060)
  • PATRIZIA PEPE – Μαύρο Slip Dress (Κωδ. 2A2557A060)
  • PATRIZIA PEPE – Μαύρο Slip Dress (Κωδ. 2A2557A060)
SaleProduct on sale
PATRIZIA PEPE – Μαύρο Slip Dress (Κωδ. 2A2557A060) - Image 1 PATRIZIA PEPE – Μαύρο Slip Dress (Κωδ. 2A2557A060) - Image 2 PATRIZIA PEPE – Μαύρο Slip Dress (Κωδ. 2A2557A060) - Image 3 PATRIZIA PEPE – Μαύρο Slip Dress (Κωδ. 2A2557A060) - Image 4 PATRIZIA PEPE – Μαύρο Slip Dress (Κωδ. 2A2557A060) - Image 5 PATRIZIA PEPE – Μαύρο Slip Dress (Κωδ. 2A2557A060) - Image 6

PATRIZIA PEPE – Μαύρο Slip Dress (Κωδ. 2A2557A060)

€ 300.00 Original price was: € 300.00.€ 112.00Current price is: € 112.00.
Εκτιμώμενη ημερομηνία παράδοσης, 2 BOXNOW, 2- 4 SPEEDEX, Εργάσιμες.
Λίστα Επιθυμιών

🖤”Το μαύρο φόρεμα που δεν χρειάζεται συστάσεις — 🌿Patrizia Pepe με υπογραφή Ιταλικής κομψότητας.”

€ 300.00 Original price was: € 300.00.€ 112.00Current price is: € 112.00.

Only 1 left in stock

€ 300.00 Original price was: € 300.00.€ 112.00Current price is: € 112.00.

Only 1 left in stock

Μέγεθος
χρώμα
Category: Γυναικεια Φορεματα
SKU: 2A2557A060
Tags: ΦΟΡΕΜΑ, PATRIZIA PEPE – Μαύρο Slip Dress
PATRIZIA PEPE

PATRIZIA PEPE – Μαύρο Slip Dress (Κωδ. 2A2557A060)

Διαχρονική κομψότητα με μια δόση αισθησιασμού.

Αναδείξτε τη σύγχρονη θηλυκότητα με αυτό το μαύρο midi φόρεμα από την Patrizia Pepe. Με σατινέ υφή και λεπτομέρειες που αποπνέουν κομψότητα και αυτοπεποίθηση, το φόρεμα αυτό είναι ιδανικό για ιδιαίτερες περιστάσεις — από βραδινές εξόδους μέχρι κομψές δεξιώσεις.

Οι λεπτές τιράντες, το V ντεκολτέ και τα διακριτικά cut-out στο πλάι δημιουργούν ένα ισορροπημένο αποτέλεσμα ανάμεσα στην κομψότητα και το σαγηνευτικό στυλ. Η γραμμή του αγκαλιάζει το σώμα χωρίς να πιέζει, ενώ η midi σιλουέτα χαρίζει διακριτική πολυτέλεια.


✔ Χαρακτηριστικά

  • Χρώμα: Κλασικό μαύρο

  • Μήκος: Midi

  • Γραμμή: Εφαρμοστή, με ρευστή κίνηση

  • Ύφασμα: Σατινέ υφή (Viscose)

  • Λεπτομέρειες: Cut-out στο πλάι, λεπτές τιράντες, V λαιμόκοψη

  • Made in Italy


✨ Στυλιστικές Προτάσεις

  • Συνδύασέ το με strappy πέδιλα και clutch για βραδινή εμφάνιση.

  • Φόρεσέ το με σακάκι ή leather jacket για πιο street chic αποτέλεσμα.

  • Ιδανικό με κόκκινο κραγιόν και χρυσά κοσμήματα για bold εμφάνιση.

“Το μαύρο φόρεμα που δεν χρειάζεται συστάσεις — Patrizia Pepe με υπογραφή Ιταλικής κομψότητας.”

TSAGAL . com Γυναικεία Φορέματα

Attributes Value
Weight 0.500 kg
Μέγεθος

40, 44

χρώμα

ΜΑΥΡΟ

0 reviews for PATRIZIA PEPE – Μαύρο Slip Dress (Κωδ. 2A2557A060)

There are no reviews yet. Only logged in customers who have purchased this product may leave a review. Log in

You may also like…

  • Sale! ALDO Τσάντα Ώμου MEREDITH-040 - ΑΣΗΜΙ

    ALDO Τσάντα Ώμου MEREDITH-040 – ΑΣΗΜΙ

    Εκτιμώμενη ημερομηνία παράδοσης, 2 BOXNOW, 2- 4 SPEEDEX, Εργάσιμες.
    Λίστα Επιθυμιών € 70.00 Original price was: € 70.00.€ 52.00Current price is: € 52.00. Στο Καλάθι
  • Sale! ALDO Τσάντα Ώμου ZAINAH-040 ΑΣΗΜΙ 13762440 

    ALDO Τσάντα Ώμου ZAINAH-040 ΑΣΗΜΙ 13762440 

    Εκτιμώμενη ημερομηνία παράδοσης, 2 BOXNOW, 2- 4 SPEEDEX, Εργάσιμες.
    Λίστα Επιθυμιών € 90.00 Original price was: € 90.00.€ 64.90Current price is: € 64.90. Στο Καλάθι
  • Sale! PATRIZIA PEPE - Μαύρο Φόρεμα (8A1248E005) - 40

    PATRIZIA PEPE – Μαύρο Φόρεμα (8A1248E005) – 40

    Εκτιμώμενη ημερομηνία παράδοσης, 2 BOXNOW, 2- 4 SPEEDEX, Εργάσιμες.
    Λίστα Επιθυμιών € 225.00 Original price was: € 225.00.€ 99.00Current price is: € 99.00. Add to cart
  • Sale! Patrizia Pepe Μίνι φόρεμα με λαμπερή όψη σε μαύρο χρώμα

    Patrizia Pepe Μίνι φόρεμα με λαμπερή όψη σε μαύρο χρώμα

    Εκτιμώμενη ημερομηνία παράδοσης, 2 BOXNOW, 2- 4 SPEEDEX, Εργάσιμες.
    Λίστα Επιθυμιών € 189.00 Original price was: € 189.00.€ 115.00Current price is: € 115.00. Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Σχετικά προϊόντα

  • Φόρεμα DRESS - BLACK 116120 CHAMPION
    SaleProduct on sale

    Φόρεμα DRESS – BLACK 116120 CHAMPION

    € 26.50 Original price was: € 26.50.€ 19.80Current price is: € 19.80.
    Select options
  • PATRIZIA PEPE - Μαύρο Φόρεμα (8A1248E005)
    SaleProduct on sale

    PATRIZIA PEPE – Μαύρο Φόρεμα (8A1248E005)

    € 225.00 Original price was: € 225.00.€ 99.00Current price is: € 99.00.
    Select options
  • Patrizia Pepe Μίνι φόρεμα με λαμπερή όψη σε μαύρο χρώμα
    SaleProduct on sale

    Patrizia Pepe Μίνι φόρεμα με λαμπερή όψη σε μαύρο χρώμα

    € 189.00 Original price was: € 189.00.€ 115.00Current price is: € 115.00.
    Select options

tsagal.com Πολυκαταστημα

Ο διαδικτυακός σας προορισμός

Ένα σύγχρονο πολυκατάστημα

που προσφέρει μια μεγάλη γκάμα προϊόντων,

από ρούχα και ηλεκτρονικά είδη έως είδη σπιτιού,

παρέχοντας ποιότητα και άνεση στους αγοραστές.

Τηλ. +30 6996817069 Χρήστος Τσαγκαλίδης

  • Instagram
  • Facebook
  • Pinterest

Διεύθυνση επιχείρησης

Γρήγοροι σύνδεσμοι

Σχετικά

Πολιτικη Απορρητου

Γενικοί Όροι Συναλλαγών (Terms of service)

Πολιτική Eπιστροφών

Υποστήριξη Πελατών

Επικοινωνία

info

FAQ

Διάγραμμα Μεγεθών

BLOG POSTS

Shop

web design tsagal

ασφαλησ πληρωμεσ

Card,applepay,googlepay,iris,vivawallet (1)
Paypal com logo

η Αγορα σας (items: 0)

Products in cart

Product Details Total
Subtotal € 0.00
Shipping, taxes, and discounts calculated at checkout.
η αγορά μου
ταμείο

Το καλάθι σας ειναι άδειο

Ξεκινήστε Αγορές

Notifications